Huawei Watch GT 3 Pro lákají na EKG, AMOLED displej a HarmonyOS

huawei watch gt 3 pro

Společnost Huawei představila loni hodinky Huawei Watch GT 3, které jsme pro vás recenzovali a nyní přichází na řadu také varianta Pro. Jde o plnohodnotné chytré hodinky se systémem HarmonyOS, NFC, dlouhou výdrží a AMOLED displejem. Pojďme se na ně společně podívat.

Huawei Watch GT 3 Pro oficiálně představeny

Huawei Watch GT 3 Pro jsou k dostání ve dvou velikostech – 46 a 43 mm. V případě větší varianty je dominantou přední strany 1,43palcový AMOLED panel, menší varianta disponuje 1,32palcovým displejem. Větší varianta by měla dle výrobce vydržet až 14 dní, při náročnějším používání ale počítejte s 8 dny. Menší varianta vydrží týden, respektive 4 dny při náročnějším používání.

Jednou z vlastností, které se čínský gigant věnoval na své konferenci poměrně hodně je spousta funkcí ohledně golfu. Nalezneme v nich mapy z 300 golfových hřišť a samozřejmostí je více než 100 sportovních režimů. Díky vodotěsnosti se s nimi můžete navíc i potápět.

Huawei Watch GT3 Pro Hands-on: Wow [English]

Huawei Watch GT3 Pro Hands-on: Wow [English]

Ze senzorů stojí za zmínku SpO2 či teploměr, ale také EKG nebo sledování spánku a stresu. Pokud vlastníte podporované vozidlo, můžete si jej pomocí hodinek díky NFC také odemknout. Základní varianta vychází na 2 500 CNY, což je asi 8 800 Kč bez daně. Samozřejmě za limitované verze (keramická či Porsche Design) zaplatíme ještě více.

Jak se vám zamlouvají hodinky Huawei Watch GT 3 Pro?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)