Hodinky Huawei Watch 4 umí navigovat i bez telefonu

Huawei Watch 4 navigace bez telefonu Petal Maps Watch Edition

Společnost Huawei představila novou aplikaci Petal Maps Watch Edition, která je schopná v chytrých hodinkách této čínské značky navigovat i bez nutnosti propojit přístroj na zápěstí s mobilním telefonem. V tuto chvíli je dostupná exkluzivně pouze pro chytré hodinky Huawei z nejnovější série Watch 4.

“Navigační služby v nejnovějších hodinkách fungují velmi jednoduše a inteligentně. Zahrnují všechny důležité funkce jako vyhledávání cíle, plánování trasy, navigaci pěšky nebo na kole, hlasové navádění či vibrační připomenutí. Hodinky zavibrují vždy, když se blížíte ke křižovatce či místu odbočení, tím uživatele upozorní na změnu směru, takže již nikdy nezapomenete odbočit. Hlasové navádění se bude hodit například při jízdě na kole,” popisuje Huaawei.

Aplikace obrazuje kompletní navigační mapu na ciferníku hodinek, nikoliv pouze textovou navigaci jako jiné mapy v ostatních chytrých hodinkách. “Tato funkce je dále vylepšená díky HarmonyOS, ze kterého si propůjčila přívětivý design, jednoduché a designově působivé rozhraní a ergonomické rozložení jednotlivých prvků,” dodávají autoři.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často využíváte navigaci v hodinkách?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)