Huawei Watch 4 míří do Česka! Mrkněte na ceny všech verzí

huawei watch 4 cena
  • Huawei Watch 4 míří oficiálně do Evropy
  • Známe i české ceny
  • Vrcholná verze s titanovým řemínkem vyjde na 15 999 Kč

Minulý týden jsme vás informovali o uniklých evropských cenách hodinek Huawei Watch 4. Ty nyní výrobce oficiálně potvrdil a některé české e-shopy je dokonce už mají zalistované. Přestože tedy zatím nikdo oficiální cestou české ceny nesdělil, ty předpokládané jsou už k dispozici. Podle očekávání za ně zaplatíme docela dost.

Základní Huawei Watch 4 vyjdou na 449 eur, Huawei Watch Pro pak na 549 eur. Zákazníci, kteří si hodinky objednají od 13. do 27. července mohou navíc počítat se sluchátky Huawei FreeBuds 5i zdarma. V Česku je zalistovalo několik obchodů, ceny jsou u většiny z nich stejné. Model Huawei Watch 4 Sport vyjde na 9 999 Kč, verze Huawei Watch 4 Pro Classic s koženým řemínkem na 12 999 Kč a vrcholné Huawei Watch 4 Pro Elite s titanovým řemínkem pak na 15 999 Kč.

HUAWEI WATCH 4 – The Pinnacle of Sophistication

HUAWEI WATCH 4 - The Pinnacle of Sophistication

Všechny verze hodinek nabízí hromadu funkcí, ať se bavíme o těch sportovních nebo zdravotních. Za zmínku stojí třeba EKG, které vidíme u hodinek stále častěji. Pokud se o nich chcete dozvědět více informací, určitě mrkněte do našeho původního textu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupíte si nové hodinky od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)