TOPlist

Huawei Watch 4 lákají na nádherný displej, eSIM a špičkové zpracování

Huawei Watch 4
  • Huawei Watch 4 je nová řada prémiových chytrých hodinek
  • Lákají na skvělé zpracování i hromadu funkcí
  • Nechybí displej s LTPO technologií či eSIM

Společnost Huawei představila v Mnichově mimo ohebného Matu X3 a vlajkového telefonu Huawei P60 Pro, na který si u nás můžete přečíst recenzi také novou řadu hodinek Huawei Watch 4. Ta v sobě zahrnuje dva modely – Huawei Watch 4 a Huawei Watch 4 Pro a přináší do segmentu další zajímavá vylepšení.

Hodinky se budou snažit konkurovat tomu nejlepšímu, co na trhu je, čemuž odpovídají i materiály. Varianta Pro se může pochlubit tělem ze slitiny titanu TC4, která má být až 3x odolnější než klasický titan, základní Huawei Watch 4 pak nabídnou tělo z nerezové oceli. Chlubí se rovněž 1,5palcovým AMOLED panelem s LTPO technologií a safírovým sklíčkem, samozřejmostí je pak Always-On. Zaujmout může hromada planetárních ciferníků, nechybí samozřejmě Země, Mars, Jupiter nebo třeba Saturn.

Co se týče odolnosti, oba modely disponují hodnotou 5ATM a díky eSIM s nimi můžete komunikovat i bez mobilního telefonu. Sportovci ocení více než 100 tréninkových režimů, ze zdravotních funkcí stojí za zmínku sledování srdečního tepu, SpO2, ale třeba také minutový přehled zdravotního stavu, který vám přehledně podá údaje o tepu, okysličení krve, teplotě kůže, stresu, stavu dýchacích cest, EKG a také tuhosti tepen.

Huawei watch 4 pro titan

Zatímco u předchozích modelů jsme byli zvyklí na dlouhou výdrž baterie, zde už nikterak nevyniká nad svými konkurenty. Huawei Watch 4 mají na jedno nabití vydržet asi 3 dny, varianta Pro pak přibližně 4,5 dne. V úsporném režimu se výdrž prodlouží na 14, respektive 21 dní.

Cena začíná na 450 eurech (asi 10 600 korun) v případě Huawei Watch 4 s fluoroelastomerovým řemínkem, vrcholné Huawei Watch 4 Pro s titanovým řemínkem vyjdou na 700 eur, tedy asi 16 500 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na novou řadu Huawei Watch 4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)