Huawei představil televizor s umělou inteligencí, kamerou a nízkou cenou

huawei vision smart screen 3 tv
  • Huawei představil novou televizi Vision Smart Screen 3
  • Má vestavěný čip s umělou inteligencí
  • Nechybí ani 12Mpx kamerka

Huawei představil na své konferenci v Číně nový televizor Huawei Vision Smart Screen 3, který se pyšní nejen špičkovým obrazem, ale také umělou inteligencí, která se umí přizpůsobit okolním vlivům a díky tomu je schopna poskytnout ten nejlepší možný zážitek.

Televizor se pyšní 4K obrazem s až 240Hz obnovovací frekvencí a dokáže zobrazit 92 % barevného prostoru DCI-P3. Díky nové technologii je možné streamovat obrazovku telefonu či tabletu přímo na televizor, latence přitom činí pouhých 80 ms, takže se vámi provedené akce promítnou na velký obraz takřka okamžitě. Nalezneme zde také 12Mpx kameru s úhlem záběru 115 stupňů, která vás dokáže sledovat a pokud rádi pečujete o své zdraví, televizor vás tu a tam zvedne a upozorní vás, pokud se na něj budete dívat zblízka.

Huawei-vision-smart-screen-3-TV

Televizor je díky čipu AI Vision schopen rozpoznat až 11 typů scén a dynamicky tak upravit barvy, kontrast a další aspekty. V herním režimu je navíc snížena latence (firma však nesdělila přesné číslo) a již zmíněná 240Hz frekvence může nadchnout i kompetitivní hráče. V tuto chvíli je k dostání pouze v Číně, ale není vyloučeno, že se dostane i do Evropy. 65palcová varianta vychází na 4499 juanů, což je asi 14 000 korun bez daně. Větší 75palcová verze je o 7 000 korun dražší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si TV od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)