Huawei představil chytré brýle. Vykouzlí až 120palcový obraz

huawei vision brýle

Společnost Huawei měla včera velkou tiskovou konferenci v Číně, na které představila hned několik novinek. Mezi ty nejzajímavější patří Huawei Watch Buds, o kterých jsme vás již informovali a také brýle Huawei Vision Glass. Jde o chytré brýle, které dokáže zobrazit virtuální obraz. Podobnou technologii má třeba také společnost TCL. Pojďme se tedy mrknout, co všechno umí.

Huawei Vision Glass jsou na první pohled poměrně tenké a váží 112 gramů, což není úplně vysoká hodnota. Jsou schopny kdekoliv vykouzlit virtuální obrazovku až do velikost 120 palců. Můžete tak sledovat třeba Netflix na velké obrazovce i přesto, že u sebe máte jen brýle a mobilní telefon. Každé ze skel je vybaveno Micro-OLED displejem s 90% pokrytím prostoru DCI-P3, rozlišením Full HD a špičkovým jasem až 480 nitů. Ten si můžete měnit pomocí tlačítka, přičemž na výběr je až z pěti úrovní.

Huawei Vision Glass

Huawei Vision Glass

Disponují také certifikací TUV Rheinland pro nízkou hladinu modrého světla, což napomáhá ochraně zraku. Brýle mají také vestavěný reproduktor a jsou kompatibilní s telefony, tablety a počítači. Jejich cena je nastavena v přepočtu asi na 10 000 korun bez daně.

Co říkáte na nové brýle od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)