Huawei TalkBand B7 je parádní náramek s AMOLED displejem. Rozpozná spánkovou aponoi a můžete si z něj zavolat

Huawei TalkBand B7 náramek

Huawei představil mimo hromady dalších produktů také nový TalkBand B7, což je fitness náramek, který může sloužit také jako Bluetooth sluchátko. Chlubí se kvalitním displejem, hromadou senzorů a také zajímavým designem.

Náramek Huawei TalkBand B7 je poháněn čipsetem Kirin A1. Disponuje 1,53palcovým zakřiveným AMOLED displejem s rozlišením 460 x 188 pixelů a tělo je vyrobeno z nerezové oceli. TalkBand B7 splňuje certifikaci IP57 a nabízí vestavěný mikrofon a reproduktor, takže si z něj můžete klidně zavolat.

huawei talkband b7

Co se týče zdravotních funkcí, náramek je vybaven PPG snímačem srdečního tepu a SpO2 senzorem. Mimo to dokáže zaznamenávat spánek, stres a menstruační cykly. TalkBand B7 je také schopný měřit i fibrilaci síní a dokáže rozpoznat spánkovou apnoi. K dispozici je rovněž 10 sportovních režimů a podpora pro měření VO2 Max. Náramek bude k dispozici ve verzi se silikonovým a koženým řemínkem, přičemž ta levnější verze začíná na v přepočtu asi 3 200 korunách bez daně. V tuto chvíli bohužel není jasné, zda se podívá i do Evropy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Líbil by se vám podobný náramek?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)