TOPlist

Huawei prodal prvních 100 tisíc kusů Mate 30 5G za jedinou minutu

Huawei Mate 30 5G prodej

Tak to byla opravdu rychlovka. Čínský výrobce Huawei 23. října přesně v 18:08 tamního času (11:08 u nás) spustil registraci k nákupu telefonů Mate 30 a Mate 30 Pro v 5G verzi. Před několika hodinami skutečně zahájil distribuci a vyslal je do světa. Lépe řečeno na území Číny, kde se zatím omezeně prodávají. Společně s tímto krokem zveřejnila firma informaci, že prvních 100 tisíc kusů Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro pro 5G sítě při předprodeji prodal za jedinou minutu.

Huawei Mate 30 Pro

Co bude dál? Následující prodejní vlna je naplánována na 5. listopadu. A bude zajímavá nejen díky dalšímu sledování rychlosti „mizení“ těchto Huawei telefonů v 5G verzi, ale pro registrované i díky loterii. Někteří zájemci o tyto vlajkové lodě dostanou jako dárek Watch GT2, Mediapad M6 nebo FreeBuds 3. Za velké štěstí v této konstelaci považujeme už jen pořízení vysněného telefonu. Získání hodinek, tabletu nebo sluchátek je třešnička na dortu pro největší šťastlivce.

Huawei Mate 30 Pro Vegan Leather Orange Vegan Leather Green

Huawei Mate 30 5G i verze Pro 5G jsou momentálně nabízeny pouze v Číně. Jejich spodní cenovky jsou v přepočtu zhruba 16 000 a 22 000 korun. Zajímavé také je, že tyto 5G varianty výrobce nabízí i ve dvou nadstandardních barvách – Vegan Leather Orange a Vegan Leather Green.

Proč myslíte, že je o Huawei telefony takový zájem?

Zdroj: GSM Arena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)