Povedený ohebňák od Huawei zamíří do Evropy. Bude mít Z Flip konečně konkurenci?

Huawei P50 Pocket

Loni v červenci představila společnost Huawei svou vlajkovou loď P50 Pro a později, konkrétně v prosinci se ukázal také ohebný Huawei P50 Pocket. Všechny modely jsou však k dispozici pouze v Číně, což se ale brzy změní. Huawei totiž naplánoval globální konferenci pro tyto produkty na 12. ledna.

Tato informace pochází od malajsijského odvětví čínské firmy, která ji zveřejnila na svém Twitteru účtu. Telefony se však v Evropě dočkají hned několika změn. U Huawei P50 Pro se odehraje na poli čipsetu. V Číně jej totiž pohání Kirin 9000, zatímco v Evropě bychom se měli dočkat Snapdragonu 888. U Huawei P50 Pocket můžeme počítat se systémem EMUI 12 namísto HarmonyOS. Tato informace je však zatím nepotvrzená.

Huawei P50 Pocket | UNBOXING & REVIEW

Huawei P50 Pocket | UNBOXING & REVIEW

Modely Huawei P50 Pro a Huawei P50 Pocket budou k dispozici ve variantě 8/256 GB, zatímco P50 Pocket Premium Edition dostane i 12/12 GB verzi. Hlavně na ohebný telefon a jeho prodeje v Evropě jsme velice zvědaví. Na papíře (a různých zahraničních videích) vypadá totiž telefon opravdu velmi dobře. Může se pochlubit 6,9″ OLED panelem se 120Hz obnovovací frekvencí a rozlišením 2790 x 1180 pixelů, stále velmi výkonným čipem Snapdragon 888 nebo 40Mpx hlavním snímačem. Rozhodující budou určitě také ceny, o nichž se máme dozvědět právě na plánované konferenci.

Koupili byste si nový mobil Huawei?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)