Fotografie, které doslova září. Huawei P50 Pocket vsadil na inovace a je o co stát

Huawei P50 Pocket color gold

Komerční článek

Že novinky mezi chytrými telefony od Huawei aspirují na první příčky fotomobilů je již zavedenou tradicí. Nejnovější model Huawei P50 Pocket ovšem přináší ještě mnohem nevšednější zážitek z fotografie pomocí nových technologií. Ukrývá v sobě totiž funkci Ultra Spectrum Fluorescence, se kterou dokážete zachycovat na rostlinách, zvířatech a věcech veškeré detaily a okem neviditelné stopy.

Mnoho rostlin a zvířat má skryté vzory a rysy, které jsou pouhým okem neviditelné. Nové technologie chytrých telefonů ale umožňují dosud nepoznané – jejich krásy totiž můžeme odhalit při pozorování skrze objektiv kamery. Huawei P50 Pocket tuto schopnost skvěle ovládá díky funkci Ultra Spectrum Fluorescence. S tou pak můžete tvořit dechberoucí snímky plné zářivých barev a detailů.

Svět, jak ho vidíte

Huawei P50 Pocket si ale umí vyhrát s barvami fotografií i v běžném režimu. Za tím stojí technologie True-Chroma Image Engine, která dokáže zachytit naprosto reálné snímky s přesně tak živými barvami, jak je vidíme ve skutečnosti. Nejen, že jsou barvy výrazné, ale obrazy jsou také čistší a hlubší.

Aby bylo zobrazení fotografií a videí co nejreálnější, disponuje flexibilní displej Huawei P50 Pocket HDR škálou 1,07 miliardy barev. V systému objektivů je rovněž integrované využití umělé inteligence s funkcí AI Cinemagraph, se kterou se úroveň fotografií chytrých telefonů posouvá na vyšší úroveň a prakticky stírá hranice mezi profesionálním a amatérským focením. Huawei P50 Pocket color white

Zachytí vše do detailu

Vzhledem k tomu, že fotoaparát má vysokou fotocitlivost, umí výborně číst intenzitu světla. To v praxi znamená, že umožňuje, aby výsledný snímek vypadal ostřeji a barevné přechody působily přirozeněji. Přesnější stínování také pomáhá dodat hloubku různým objektům v záběru. Kamera tak nejen podporuje vyšší rozlišovací schopnost barev než jiné kamery, ale také zvládá pořizovat kvalitní snímky i při slabém osvětlení, a to co největším potlačením šumu.

Pořiďte si Huawei P50 Pocket i do vaší kapsy

Prodej nejnovějších přírůstků Huawei z řady P50 je již v plném proudu, ulovit ho ale můžete právě teď ve výhodném setu v rámci speciální valentýnské akce. Ta probíhá od 31.1. do 20.2. a při koupi Huawei P50 Pocket v ceně 34 990 Kč zdarma obdržíte sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick a prodlouženou záruku o 1 rok. Více informací najdete na oficiálním webu Huawei.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)