Unikl první oficiální snímek Huawei P40. Jak bude vypadat očekávaná vlajková loď?

huawei p40

V polovině prosince web 91mobiles zveřejnil první rendery Huawei P40 a P40 Pro. Ty odhalovaly možnou podobu a několik prvků, které mají zdobit novou vlajkovou loď. Nyní se však uniklo něco mnohem většího – oficiální snímek Huawei P40. Telefon se nám tak odhalil v podstatě v celé své kráse a to včetně umístění průstřelu, rozložení fotoaparátů či rámečků okolo displeje.

Huawei P40 bude dle těchto snímků disponovat plochým displejem s průstřelem v levém horním rohu, kde se mají nacházet hned dva fotoaparáty. Na zadní straně pak můžeme vidět obdélníkový modul fotoaparátu, kde se nachází trojice senzorů LEICA a LED blesk. Lze očekávat, že P40 Pro bude mít displej zakřivený a nabídne o jednu čočku fotoaparátu navíc. Společnost již dříve oficiálně potvrdila, že se oba dva telefony představení na konferenci v Paříži letos v březnu.

huawei p40 oficiální snímek

Co se týče specifikací, jedinou dostupnou informací je fakt, že bude v obou telefonech tikat čipset Kirin 990 s podporou 5G sítí. Šušká se taktéž o tom, že trojitý zadní fotoaparát v sobě skrývá primární senzor, který je doplněn o ultraširokoúhlý objektiv a ToF kamerku. Již z vybalení z krabičky bude zařízení běžet na EMUI 10, které je postaveno na systému Android 10. Bohužel, ani zde nebudou s největší pravděpodobností předinstalovány Google aplikace.

Co říkáte na oficiální snímek Huawei P40?

Zdroj: 91mobiles.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)