Novinky od Huawei s předstihem: Unikly informace o P Smart 2020, Nova 6 i MatePad Pro

huawei predstaveni spekulace unik informace

Brzy bychom se měli dočkat tří nových Huawei zařízení, přesněji dvou telefonů a jednoho tabletu. Jak už ale bývá zvykem, informace unikají s předstihem i několika měsíců. Nyní se s úniky dostalo na telefony P Smart 2020, Nova 6 a tablet MatePad Pro.

Huawei chystá další zařízení střední třídy

V první řadě se objevily rendery k nové generaci oblíbené řady P Smart. V modelovém označení 2020 se dočkáme poměrně standardního designu, na zadní straně budou 3 fotoaparáty, přední strana bude mít výřez. Displej by měl mít OLED panel, důvodem je totiž čtečka otisků prstů v displeji. Výkon pravděpodobně obstará Kirin 810, který doplní až 8GB RAM a 128GB úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 3 900 mAh.

huawei p smart 2020

Huawei Nova 6 má mít duální selfie kameru. A to v průstřelu podobně jako Galaxy S10+. Spekuluje se ohledně data představení, zdroje uvádí 5. prosince. V tomto případě bychom se měli dočkat čtečky otisků prstů na boku, na zadní straně jsou čtyři fotoaparáty, celkově jich tedy bude mít telefon šest.

huawei nova 6

O tabletu Huawei MatePad Pro už jsme psali. V nejnovějším úniků se poprvé můžeme podívat na zadní stranu tabletu, kde se opravdu nachází dva fotoaparáty, přesně jak předpovídaly starší úniky. Zároveň víme, že bude mít USB-C, čtečku otisků v displeji a bude podporovat stylus i klávesnici.

huawei matepad pro design zadni strany

Těšíte se na novinky od Huawei?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)