Huawei P Smart (2019) se dá s předstihem koupit. Jaké parametry má chystaný telefon?

huawei p smart 2019 predstaveni

O telefonu Huawei P Smart (2019) jsme již mohli díky uniklým informacím a spekulacím slyšet několikrát. Nyní se však dostalo na zatím největší únik. Francouzský obchod Boulanger totiž telefon s předstihem nabídl ke koupi. K dispozici jsou tak kompletní specifikace včetně fotografií a ceny. Pojďme se na novinku podívat.

Huawei P Smart (2019) má minimální výřez, Kirin 710 i Android 9 Pie

Displej tohoto chystaného telefonu má velikost 6,21 palců. Jedná se o FullHD+ displej s výřezem a poměrem stran 19,5:9. Ve výsledku zabírá displej celkově více než 90 procent přední strany. O výkon tohoto telefonu se stará Kirin 710, který doplní 3GB paměť RAM. Nebude chybět EMUI 9.0 i s funkcemi jako je GPU Turbo 2.0. Telefon již rovnou poběží na Androidu 9 Pie.

Na zadní straně se nachází duální fotoaparát s 13 a 2 MPx. Světelnost je F/1,8. Dostalo se i na podporu AI u fotografií, která bude podle scény upravovat nastavení fotoaparátu. Na zadní straně se nachází také čtečka otisků prstů. Selfie kamera má 8 MPx. Baterie telefonu má kapacitu 3 400 mAh. Cena telefonu je ve Francii 249 eur, což je v přepočtu cca 6 500 Kč.

Jak se vám líbí nový Huawei P Smart (2019)?

Zdroje: fonearena.com, boulanger.com, @rquandt

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)