Huawei MatePad 11 (2023) se pochlubí praktickým displejem. Taky ho oceníte?

huawei matepad 11 2023 matný displej

Huawei se v tuto chvíli připravuje na jarní akci v Šanghaji, která se uskuteční 23. března. Mezi produkty, které se pravděpodobně dostanou na celosvětový trh patří i tablet Huawei MatePad 11 (2023), který přinese několik vylepšení v oblasti displeje.

Jednou z funkcí, na kterou bude Huawei MatePad 11 (2023) lákat, bude displej s matnou povrchovou úpravou. Displej tabletu MatePad 11 bude prý schopen eliminovat až 97 % rušivého světla z okolí. To zní super. Tablety s matným displejem jsou totiž velice vzácné, tento se navíc označuje jako “Paper-like”. Třeba čínská firma využije zkušenosti z loňského MatePadu Paper. Rendery tabletu, které odhalila certifikace TUV Rheinland ukazují, že na zadní straně bude jediný fotoaparát a na přední straně se bude nacházet displej bez výřezu. Selfie kamera je zapuštěna v horním rámečku. V tomto ohledu tedy nejde o nic převratného.

Ostatní specifikace nám bohužel zůstávají nadále skryté. Dá se ale předpokládat, že budou poměrně slušné. Vždyť ani současný MatePad 11 se nemá se Snapdragonem 865, 120Hz displejem a reproduktory Harman Kardon za co stydět.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si tablet od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)