Huawei MatePad 10.4 bude již brzy představen. Co o něm víme?

huawei matepad 10.4

Poslední dva týdny se okolo chystaného Huawei MatePad 10.4 objevilo spoustu informací. Zařízení se dokonce objevilo v čínských e-shopech JD.cm a Vmall a to se specifikacemi a obrázky. Nyní oficiální účet Huawei na Weibo potvrdil, že nejnovější zástupce z řady MatePad dorazí 23. dubna.

Společnost Huawei spolu s ním představí také Huawei nova 7. Nadcházející MatePad bude disponovat 10,4″ displejem s rozlišením 2 000 x 1200 pixelů a tenkými rámečky. V tom horním pak nalezneme 8 megapixelovou selfie kamerku. Za zadní straně očekáváme fotoaparát se stejným rozlišením a LED bleskem, přičemž nemá chybět hned čtveřice reproduktorů, které má ladit společnost Harman Kardon.

Co se týče výkonu, bude zde tikat čipset Kirin 810, kterému bude sekundovat 4/6 GB RAM a 64/128 GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSD karty. O výdrž se pak postará 7 250 mAh baterie. Tablet bude taktéž podporovat pero Huawei M-pen, které se bude prodávat samostatně.

Jste zvědaví na Huawei MatePad 10.4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)