Huawei Mate 20 bude mít menší výřez a opět nebudou chybět 3 fotoaparáty

huawei mate 20 rendery

Huawei je momentální číslo dva ve světě mobilních telefonů, nedávno přeskočili společnost Apple. Jeden z důvodů je i úspěch řady Huawei P20, která oproti předchůdci zaznamenala mnohem větší úspěch. Čínská společnost má ještě jednu řadu vlajkových modelů, a to Mate. Právě k této sérii jsme se nyní dozvěděli nové informace, přesněji se týkají Huawei Mate 20, který se představí na podzim.

Huawei Mate 20 bude mít malý výřez, 3 fotoaparáty i 3,5mm audio konektor

O novinkách informoval server XDA Developers, kde údajně viděli obrázky skutečného Huawei Mate 20 a také si informace ověřili z firmwaru. Podle těchto dvou informací následně vytvořili rendery toho, jak má Huawei Mate 20 vypadat. Výřez v displeji je mnohem menší, a to pouze pro selfie kameru. Designově se zařadí mezi Essential Phone a nedávno představený Oppo R17. Displej má mít velikost 6,3″ a jde o AMOLED panel s rozlišením 2244 x 1080 pixelů.

Podle posledních informací se dočkáme i 3,5mm audio konektoru, USB-C i stereo reproduktorů. Pokud jde o fotoaparáty, tak mají být uspořádány v netradičním čtverci. Zadní strana je pak skleněná, což může naznačovat bezdrátové nabíjení. O výkon se má starat nový Kirin 980, který doplní 6GB RAM a 128GB vnitřní paměti (existovat budou ale i jiné paměťové verze). Kapacita baterie pak má být velmi pěkných 4 200 mAh.

Líbil by se vám Huawei Mate 20 s tímto designem?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)