Jedny z nejlepších TWS sluchátek mají nástupce. Za kolik v Česku pořídíte Huawei FreeBuds Pro 3?

huawei freebuds pro 3 tws
  • Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 míří na český trh
  • K dispozici jsou na většině e-shopů za cenu 4 799 korun
  • Přináší vylepšené potlačení hluku i nové mikrofony

Sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 se představila v polovině září 2023 v Barceloně a nyní míří na český trh. Nástupce populárních a velice povedených FreeBuds Pro 2 přináší delší výdrž i lepší ANC.

V loňské recenzi jsem FreeBuds Pro 2 označil za jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek (TWS) a dodnes si za tím stojím. Žádná jiná sluchátka mě svým zvukem, ale zároveň i ergonomií a zpracováním nenadchla více. Novinka nabízí dva měniče v každém sluchátku, čínský gigant hovořil na konferenci také o technologii ANC 3.0, který by měl být až o 50 % lepší než u předchůdce. Už ten měl přitom potlačení hluku na velmi vysoké úrovni. Mluvilo se také o mikrofonech Pure Voice 2.0 a celkové výdrži až 31 hodin na jedno nabití, samotná sluchátka pak vydrží až 6,5 hodiny.

Huawei FreeBuds Pro 3 seženete na většině českých e-shopů za cenu 4 799 korun, ta loňská je asi o tisícovku levnější. Jestliže vás tedy novinky nijak neoslovily, můžete po nich klidně sáhnout.

Máte zkušenosti se sluchátky od Huawei?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)