Huawei Freebuds Pro 3 jsou opět špička. Mají o 50 % lepší ANC a adaptivní ekvalizér

huawei freebuds pro 3
  • Huawei představil v Barceloně několik novinek včetně TWS sluchátek 
  • FreeBuds Pro 3 budou opět patřit ke špičce, mají lepší zvuk a silnější ANC
  • V Česku vyjdou na 4 799 korun 

Loňská Huawei FreeBuds Pro 2 dodnes patří k nejlépe hrajícím TWS sluchátkám ve své kategorii a nyní čínský výrobce představil novou generaci – FreeBuds Pro 3. Ty se pyšní (kromě kvalitního zvuku) zlepšeným potlačením hluku i delší výdrží baterie.

Základem sluchátek je systém dvou měničů v každém sluchátku, který slibuje čistší výšky a lepší basy. Novinkou je adaptivní ekvalizér, ten automaticky přizpůsobuje zvuk podmínkám ve vašem okolí, nemusíte tedy nic nastavovat ručně a sluchátka se vždy postarají o nejlepší možnou reprodukci. Huawei se rovněž nechal slyšet, že technologie ANC 3.0 redukuje okolní hluk až o 50 % lépe než u předchozí generace. Na to jsem extra zvědav, jelikož i FreeBuds Pro 2 mají vynikající potlačení rušivých zvuků.

freebuds pro 3 huawei

Novinkou jsou také mikrofony s označením Pure Voice 2.0, které mají být ještě lepší, krapet se zvýšila také výdrž. Na jedno nabití mají sluchátka vydržet až 6,5 hodiny, s pouzdrem se prý dostanete až na 31 hodin. Z ostatních funkcí stojí za zmínku párování ke dvěma zařízením současně, takže můžete přepínat třeba mezi telefonem a notebookem. V Česku budou k dispozici 11. října za cenu 4 799 Kč. Jen pro zajímavost – loňská generace začínala na 4 999 Kč a nyní je k sehnání pod 3 tisíce, což je docela zajímavá koupě.

Huawei FreeBuds Pro 3 launch in Barcelona, 14 september 2023

Huawei FreeBuds Pro 3 launch in Barcelona, 14 september 2023

Máte zkušenosti se sluchátky od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)