TOPlist

Chystaná sluchátka FreeBuds od Huawei vám změří srdeční tep

huawei freebuds pro 2+

Huawei FreeBuds Pro 2 patří ke špičce, co se bezdrátových sluchátek týče. Už nějakou dobu je lze sehnat po čtyři tisíce korun, za tuto cenu okolo sebe nemají příliš konkurenci. Pokud byste se o nich chtěli dozvědět více, mrkněte na naší recenzi. Nyní se začíná hovořit o jejich vylepšené verzi, která se má označovat jako Huawei FreeBuds Pro 2+ a přinést má hned několik podstatných novinek.

Nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2+ mají přijít na trh společně s řadou vlajkových mobilů Huawei P60. Mají v sobě mít zabudovaný senzor pro nepřetržité sledování srdečního tepu, zároveň sluchátka uživatele informují v případě, kdy tato hodnota klesne pod/nad určitou hodnotu. Mimo to mají mít lehce pozměněný design, což se pojí také s nižší váhou. Podle dostupných informací mají stát přibližně stejně jako současné FreeBuds Pro 2. Teoreticky bychom se jich mohli dočkat již v únoru na veletrhu MWC.

Jaký máte názor na sluchátka od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)