Reprezentativní design a vyladěný zvuk, to jsou Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2 white

Komerční článek

Poslech hudby z těchto sluchátek přináší zcela nový rozměr. Přizpůsobí se vašemu zvukovodu, pyšní se vynikajícím zvukem, a navíc mají vylepšený systém pro aktivní potlačení zvuku. Řeč je o FreeBuds Pro 2, které jsou novým přírůstek do rodiny bezdrátových sluchátek Huawei. Byla vyvinuta v úzké spolupráci s firmou Devialet, aby nabídla ten nejlepší zážitek z poslechu, a i ti nejnáročnější byli spokojeni s jejich vynikající kvalitou.

Naše zdraví i psychická pohoda jsou ovlivněny různými faktory, jedním z těchto faktorů je také hudba. Poslech hudby v těle zvyšuje produkci endorfinů, hormonů štěstí, které se vyplavují do těla a zahání tak špatnou náladu. Uklidňující hudba navíc odbourává stres. Zároveň hudba dokáže vyvolat určitou náladu, pocity, afekty, nebo změny chování. Dokáže nám dodat pocit uklidnění, energii, umožňuje nám přemýšlet nebo nás vybudit k akci. Kvalitní sluchátka jsou tedy důležitým společníkem pro většinu lidí. Každý z nás ocení nejen kvalitu celkového zvuku, ale také autentičnost jednotlivých hudebních nástrojů v dané hubě. To si uvědomuje i společnost Huawei, která se u nové generace sluchátek Huawei FreeBuds Pro 2 snažila dosáhnout té nejautentičtější a nejvěrnější podoby zvuku.

Prvotřídní technologie pro ještě lepší zážitek 

Huawei FreeBuds Pro 2 jsou vhodnými sluchátky i pro ty nejnáročnější audiofily. Svým uživatelům přináší pokročilé aktivní potlačení hluku, díky technologii Intelligent Dynamic ANC 2.0 dokáží eliminovat zvuky i hlučných leteckých motorů a potlačit veškerý šum. Technologie Triple Adaptive EQ pak dokáže vyladit zvuk podle struktury zvukovodu, polohy při nošení a úrovně hlasitosti, čímž zajišťuje personalizovaný zvuk. Pyšni se mohou také novým Hi-Res Dual Sound systémem. Jde o systém dvou měničů, kdy je jeden dynamický a druhý s planetární membránou, díky čemuž dokáží zahrát basové i výškové tóny odděleně a přitom v dokonalé souhře. Výsledkem je široký rozsah od 14 Hz do 48 kHz.

Prudké basy a křišťálově čistý zvuk 

Dokonale vyladěný zvuk je důkazem partnerství mezi Huawei a firmou Devialet, která do sluchátek integrovala svůj styl Shaping Sound a vytvořila tak silné basy s detailní a čistou kvalitou zvuku. A díky výkonné čytřmagnetové dynamické budící jednotce je přechod z nízkých frekvencí do středních plynulejší. “citace,” komentuje novou vlajkovou loď mezi sluchátky Jirka Burian, hudební producent a hudebník, širokému publiku známý díky svému projektu Kapitán Demo.

Huawei FreeBuds Pro 2 jsou dostupné ve třech barvách – Silver Blue připomínající noční oblohu, Silver Frost dodávající kovový lesk a elegantní Ceramic White. Všechny barevná provedení jsou za stejnou cenu, a to 4 999 Kč.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)