Huawei FreeBuds 5i přichází do Evropy. Mají účinné ANC, super výdrž i slušnou cenu

huawei freebuds 5i sluchátka

O představení sluchátek Huawei FreeBuds 5i jsme vás informovali již v červnu, ovšem tehdy vstoupila na čínský trh. Nyní se konečně (po půl roce) dostávají také na globální trhy, včetně těch evropských.

Loňská Huawei FreeBuds 4i byla jedním z nejlepších nákupů své cenové kategorie a nová generace nabízí za podobné peníze ještě mnohem více muziky. Hovoříme zejména o lepší výdrži baterie, vylepšeném ANC i lehčím tělu. Váží totiž pouhých 34 gramů, což je na sluchátka opravdu málo. I přesto se však zvýšila kapacita baterie a to konkrétně na 410 mAh.

Huawei FreeBuds 5i

Aktivní potlačení hluku dokáže eliminovat okolní zvuky až o 42 dB, což je téměř dvojnásobná hodnota oproti již zmíněným FreeBuds 4i. Kromě toho dokáží sluchátka eliminovat hlasy a okolní hluk také u hovorů, takže byste měli být slyšet lépe a čistěji. V Evropě se budou prodávat za 100 EUR, což je asi 2 400 korun.

Máte nějaké zkušenosti se sluchátky od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)