Huawei láká na chytré brýle se systémem HarmonyOS

huawei chytré brýle harmonyos

Huawei chystá den před Vánoci, tedy 23. prosince odhalit nová zařízení. Potvrzeno je jich hned několik, například hodinky Huawei Watch D, ohebný Huawei P50 Pocket nebo chytré brýle s HarmonyOS.

Huawei chystá chytré brýle

Právě chytré brýle mají být v příštím roce gadgetem, který představí hned několik firem, stejně jako tomu bylo v minulosti u bezdrátových sluchátek či ohebných telefonů. Ty od Huawei mají nabídnout reproduktory, systém HarmonyOS podporující hlasové ovládání nebo možnost vyměnit skla jako jeden celek. Proč? Zřejmě kvůli tomu, abychom je mohli využívat jak na čtení, tak i jako sluneční brýle.

Huawei Smart Glasses Official Teaser

Huawei Smart Glasses Official Teaser

Čínská firma má přitom s výrobou tohoto doplňku poměrně bohaté zkušenosti. V minulosti totiž ve spolupráci s firmou Gentle Monster představila hned dvojici chytrých brýlí. Bohužel v nich nenalezneme žádné prvky rozšířené reality, což je poměrně škoda a navíc je velká šance, že se nepodívají ven z Číny.

Jaký máte názor na chytré brýle?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)