Huawei Band 3 Pro je konkurencí pro Xiaomi MiBand 3 s dvacetidenní výdrží a GPS

Huawei Band 3 Pro představen

Nejen telefony je Huawei živ. Ke konci prezentace jsme se proto dočkali představení ostatních produktů. Podívejme se na nový, chytrý náramek Huawei Band 3 Pro.

Huawei Band 3 Pro se neztratí – podporuje i navigaci GPS

Po telefonech Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro jsme se dočkali představení doplňkových produktů. Vzhledem se Huawei Band 3 Pro jedná o typický chytrý náramek. Nabídne barevný, dotykový, AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95 palce a rozlišením 240 x 120 pixelů. Projení s telefonem, a upozorňování na příchozí hovor či zprávu, je dnes už standardem. Náramek dále dokáže změřit a ohodnotit kvalitu vašeho spánku. Sportovci jistě ocení podporu satelitního systému – GPS. Výrobce udává výdrž při aktivní GPS až 7 hodin. Náramek obsahuje několik sportovních módů včetně triatlonu a plavání. Voděodolnost je však pouze 50m.

Huawei Band 3 Pro barevné varianty

Na spodní straně nalezneme infračervený snímač srdečního tepu. Pásek je vyroben z měkkého silikonu. Celková váha, včetně pásku, činí nízkých 25 gramů. S velikostí 45 x 19 x 11 mm je Huawei Band 3 rozměrově podobný populárnímu Xiaomi Mi Band 3. Náramek se objeví celkem ve třech barevných variantách – černé, modré a zlaté.

Baterie má kapacitu 100 mAh, přičemž výrobce slibuje až dvacetidenní výdrž na jedno nabití, případně v pohotovostním režimu až jeden měsíc. Oznámená cena činí 99€ – v přepočtu cca 2600 Kč.

Jak se vám líbí nový Huawei Band 3 Pro?

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)