Huawei a Honor pokračují v aktualizacích na Android 9 Pie. Potvrzena byla na levnější telefony

huawei a honor aktualizace android 9 pie

Před několika dny společnosti Huawei a Honor oznámily aktualizaci na Android 9 Pie pro několik starších prémiových telefonů. Nyní se dostalo na další tři telefony, tentokrát už se jedná o střední třídu.

Huawei a Honor finišují aktualizaci Android 9 Pie na telefony střední třídy

Celkově byla aktualizace oznámena na tři telefony. A to Honor 8X, Huawei Nova 3i (na některých trzích známý jako Huawei P Smart Plus) a také na Huawei Mate 20 Lite. Aktualizace už je dostupná v Číně a nebude snad dlouho trvat vydání v jiných zemích, včetně Česka. Zároveň se nejedná o finální seznam Honor/Huawei telefonů s aktualizací na Android 9 Pie. Ještě se v následujících dnech a týdnech dočkáme postupného odhalení dalších modelů.

emui 9 android 9 pie aktualizace honor huawei

Aktualizace na Android 9 Pie přichází rovnou i s nadstavbou EMUI 9. Mezi novinkami je třeba nové ovládání gesty, další novinkou je vlastní řešení Digital Wellbeing, neboli v překladu digitální zůstatek. V neposlední řadě se optimalizoval systém, zredukoval se počet položek v systému a nechybí ani GPU Turbo 2.0.

Máte již na svém telefonu EMUI 9 a Android 9 Pie? Jak jste s aktualizací spokojení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)