Novou hru Reigns: Game of Thrones už můžete stahovat z Google Play

reigns-game-of-thrones

O hře Reigns: Game of Thrones jsme již informovali před dvěma měsíci, kdy se oficiálně představila. Jde o spojení populární mobilní série Reigns a značkou Hra o Trůny.  V Reigns: Game of Thrones budete mít za úkol udržet rovnováhu v Západozemí, což není nic jednoduchého, pokud jste četli knížky nebo viděli seriál, tak víte, co máme na mysli.

Reigns: Game of Thrones aneb oblíbená “Tinder” hra v novém

V základu půjde o stejnou hru, tedy hrajete za panovníka či panovnicí a vaším úkolem je si vybrat špatným a ještě horším rozhodnutím. Musíte správně vyvažovat čtyři frakce, které musíte udržovat v naprosté rovnováze, pokud to nedokáže, tak váš panovník skončí většinou hodně špatně. Jde o ideální mobilní hru, kde v podstatě jen “swajpujete” podobně jako na Tinderu.

Reigns: Game Of Thrones – Animated Trailer

Reigns: Game Of Thrones - Animated Trailer

A i když je příběh knih Hra o Trůny hodně bohatý, tak v této hře se budou využívat pouze reálie a oblíbené postavy. Ve hře si tvoříte alternativní historii Západozemí. Mezi postavami nechybí Daenerys Targaryen, Jon Snow, Cersei Lannister, Sansa Stark, Varys atd.

Hru už můžete stahovat z Google Play. Jedná se o prémiovou hru, za kterou musíte zaplatit 110 Kč. To je více než předchozí hry z této série.  Je to ale způsobeno pravděpodobně licencí značky Hry o Trůny. První hodnocení z Google Play naznačují, že jde opět o perfektní hru, v době psaní článku je průměrné hodnocení  4,7.

Reigns: Game of Thrones
Reigns: Game of Thrones

Hráli jste někdy hru ze série Reigns?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)