Winter is Coming! Hra o trůny se dočká animovaného zpracování

Hra o trůny
  • Hra o trůny se vrátí se na HBO v animované podobě
  • George R.R. Martin na svém blogu naznačil hned tři spin-offy
  • Druhá série House of Dragons přijde již v létě 2024

Fenomén Hra o trůny, který ovládl televizní obrazovky po celém světě, by se mohl brzy znovu vrátit s rozšířením příběhu, a to opět v podání tvůrce celé ságy George R.R. Martina. Ten ve svém (ne)blogu uvedl, že pracuje na dvou animovaných spinoffech odehrávajících se ve světě Písně ledu a ohně, další dva projekty byly prozatím odloženy. Animace umožní lépe zobrazit rozsáhlý svět související s legendárním seriálem. Animované snímky přinesou příběhu nový rozměr a navíc ulehčí náročným rozpočtovým omezením, kvůli kterým byly náklady na hrané díly prý neúnosné.

Jeden z dlouho plánovaných projektů je „9 Voyages„, známý také jako „Sea Snake“. Původně mělo jít o hraný seriál, avšak i ten nyní přejde na animovaný formát. Tento snímek má vyobrazit dobrodružství pána Přílivů, lorda Corlyse Velaryona a jeho cestách po moři. Žádný z těchto projektů zatím neobdržel oficiální schválení k vysílání, ale podle Martina se blíží k dalšímu kroku ve vývoji.

Aktuálně jsou rozpracované rovnou tři animované snímky, z nichž na premiéru druhé série jednoho z nich, House of Dragon, se fanoušci mohou těšit na HBO už v létě 2024. Na závěr konstatoval, že v Hollywoodu nikdy není nic jisté a že jejich budoucnost je stále ve hvězdách, ačkoliv věří, že nadcházející show budou stát za to.

Co si myslíte o novém směřování legendárního seriálu Hra o trůny?

Zdroj: georgerrmartin

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)