TOPlist

Vychutnejte si Netflix naplno! Tato 3 rozšíření vám zpříjemní sledování

netflix tipy na rozsireni nahled
  • Netflix je mimořádně oblíbená streamovací služba
  • Jeho používání si můžete zpříjemnit doplňky do prohlížeče
  • Vybrali jsme pro vás trojici, kterou rozhodně musíte zkusit

Stejně jako každou větší internetovou službu si i Netflix můžete vylepšit pomocí neoficiálních doplňků. Ty vytváří vývojáři třetích stran, a to většinou za účelem vyřešení problému, který je na dané platformě irituje (a potenciálně tak může vadit i milionům dalších uživatelů).

Netflix samotný má mnoho skrytých funkcí, a pokud je znáte, můžete ze svého předplatného vytěžit ještě víc. Opravdové maximum pak získáte až instalací rozšíření do prohlížeče, jež toho umí ještě o něco více. Pojďme se proto podívat na tři z nich, která rozhodně musíte zkusit.

Objevte skryté kategorie

Netflix řadí veškerý svůj obsah do několika základních kategorií, a to především dle žánru. Třídění filmů a seriálů je ale ve skutečnosti mnohem komplexnější a vy se tak můžete dostat i k daleko specifičtějším kategoriím, jako jsou třeba showbizové muzikály nebo hororové filmy s vlkodlaky. Každá z nich je označená speciálním kódem, který vám ale samotný Netflix nijak jednoduše neprozradí a vy si jej musíte sami dohledat (například na serveru Netflix-Codes.com).

Netflix
Netflix

Abyste tak nemuseli činit pokaždé, můžete si do prohlížeče nainstalovat rozšíření Netflix Hidden Categories. Jakmile si jej stáhnete, stačí pouze kliknout na jeho ikonku v seznamu doplňků a vybrat kategorii, kterou chcete prozkoumat. Rozšíření vás následně automaticky přesměruje na příslušnou stránku Netflixu.

Netflix skryté kategorie

Sledujte pořady s přáteli

Sledování s přáteli je pro mnohé daleko zábavnější než večerní sólo jízda, ale když každý bydlí na jiném konci republiky, občas není lehké sejít se u jednoho v obýváku. Naštěstí existuje rozšíření Teleparty, dříve známé jako Netflix Party, které vám dovolí vychutnat si své oblíbené filmy a seriály s kamarády. Služba má více než 20 milionů uživatelů a funguje také na streamovacích platformách Disney Plus či Max.

Hodnocení pořadů přímo v Netflixu

Je večer a nevíte, na co se podívat. Vrhnete se proto na titulní stranu Netflixu a nahodile procházíte filmy a seriály, které neznáte, a hledáte to jedno dílo, jež vás zrovna zaujme. Neradi však soudíte knihu podle obalu a raději než na poutavou upoutávku se spolehnete na hodnocení jiných diváků. Pokud jsem vás těmito řádky vystihnul, doporučím vám rozšíření Trim, které u obsahu zobrazuje hodnocení na IMDB. Obdobný doplněk sice existuje i pro ČSFD, ale bohužel pořádně nefunguje.

Trim Netflix rozšíření

Kolik hodin týdně strávíte sledováním Netflixu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)