Hra Ghostbusters World kombinuje Pokémon GO a duchy. Stahovat můžete už dnes

ghostbusters world

O hře Ghostbusters World se ví již nějakou dobu, jde o hru s podporou rozšířené reality, která se v mnohém může podobat hitu Pokémon Go. Akorát zde nechytáte Pokémony, ale jak jste již určitě poznali z názvu, krotíte duchy. Hra má oficiální licenci známé značky, takže se můžete těšit na známé zbraně i duchy.

Ghostbusters World je hra s rozšířenou realitou, kterou můžete hrát zdarma

Nové AR hry se v poslední době hrnou jedna za druhou. Hry jako Jurassic World, The Walking Dead nebo nyní Ghostbusters World mají jednu věc společnou. Byly oznámeny až po obrovském úspěchu Pokémon GO a chtějí si také “ukousnout” část koláče. Jestli jde o skvělý obchodní model uvidíme brzy, nicméně je celkem jisté, že nejde o poslední podobný titul, který vezme známou značkou a hratelnost, která se podobá hitu od Nianticu.

Ghostbusters World | Launch Trailer

Ghostbusters World | Launch Trailer

Hratelnost Ghostbusters World spočívá v tom, že chodíte či jezdíte po reálném světě a hledáte duchy. Jakmile na nějakého narazíte, začne se využívat rozšířená realita k jeho chycení. Každý duch, kterého chytíte, se vám automaticky započte do vašeho deníku. Cílem je tento deník zaplnit co nejvíce duchy, pokud možno od všech druhů minimálně jednoho, využívat se dají také různé pasti na duchy. Hru můžete stahovat zdarma z Google Play, ale obsahuje dodatečné nákupy až za 2 199,99 Kč.

Ghostbusters World
Ghostbusters World

Jaká je vaše nejoblíbenější hra s podporou rozšířené reality?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)