Menu

Hra The Walking Dead: Our World vychází: Zombie apokalypsa přímo ve vaší ulici

Pokémon GO ukázal, že hry s rozšířenou realitou mají na telefonech obrovský potenciál. Není se tak čemu divit, když se začínají objevovat další AR hry. Některé jsou spíše kopií Pokémon GO, pak jsou ale taky originálnější. The Walking Dead: Our World je jedna z těch originálních a právě vyšla na Google Play.

Ve hře The Walking Dead: Our World vyrazíte do ulic zabíjet zombie

The Walking Dead pravděpodobně nemusíme představovat. Původně se jedná o komiks, nejvíce lidí jej však zná jako TV seriál, který už má mnoho řad a dokonce i spin-off. Videohry Walking Dead jsou také oblíbené a nyní se k nim přiřazuje jedna netradiční s podporou rozšířenou reality. Vzhledem k tomu, že tato hra vychází z TV seriálu, můžete narazit na stejné postavy.

Zjednodušeně řečeno v této hře vyrážíte na lov zombie, na výběr jsou různé zbraně, které postupně získáváte. Stavíte si však také úkryty na mapě, které můžou využívat i další hráči. K dispozici je také řada různých týmových cílů, které musíte společně s přáteli plnit.

Hru můžete zdarma stahovat z Google Play, existují v ní dodatečné nákupy za reálné peníze. Bohužel nyní ze startu provází hru problémy, jak hlásí lidé po celém světě. Jakmile ale počáteční nápor opadne, tak by se mělo vše zlepšit.

The Walking Dead: Our World
The Walking Dead: Our World

Vyzkoušeli jste již tuto AR hru, jak se vám líbí?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Mahtiel

Mahtiel 58

15.7.2018 8:34

Díky za tip. Včera jsem hru nainstalovala a vypadá dobře. :) Jsem zvědavá, až pojedu zítra busem do práce, jak se mi bude dařit. :D

Pate

Pate 13

15.7.2018 20:09

Možná by bylo dobré podotknout že musí být na vašem founu android 7

Apolo13fenix

apolo13fenix 0

4.8.2018 18:53

Ještě upozornění pro uživatele, kterým google play nenabízí tuto hru jelikož není kompatibilní nebo vůbec, tak nevěšte ještě hlavu a stáhněte si ji z jiného zdroje než GPlay, nainstalujte a vyzkoušejte zda je funkční. U takto 80% nekompatibilních zařízení u GPlay je hra z jiného zdroje funkční. Odzkoušeno u dvou nekompatibilních zařízení a dle zkušeností jiných uživatelů :-)

Apolo13fenix

apolo13fenix 0

4.8.2018 18:59

K mému předešlému ještě upřesnění , základní předpoklad je bohužel android 7

Psenda

Psenda 0

14.8.2018 6:49

Mozna od 4.8. prosla nejaka aktualizace, ale staci android 6.0

RSS (komentáře k článku)