TOPlist

Hra The Walking Dead: Our World vychází: Zombie apokalypsa přímo ve vaší ulici

the walking dead: our word ar hra android

Pokémon GO ukázal, že hry s rozšířenou realitou mají na telefonech obrovský potenciál. Není se tak čemu divit, když se začínají objevovat další AR hry. Některé jsou spíše kopií Pokémon GO, pak jsou ale taky originálnější. The Walking Dead: Our World je jedna z těch originálních a právě vyšla na Google Play.

Ve hře The Walking Dead: Our World vyrazíte do ulic zabíjet zombie

The Walking Dead pravděpodobně nemusíme představovat. Původně se jedná o komiks, nejvíce lidí jej však zná jako TV seriál, který už má mnoho řad a dokonce i spin-off. Videohry Walking Dead jsou také oblíbené a nyní se k nim přiřazuje jedna netradiční s podporou rozšířenou reality. Vzhledem k tomu, že tato hra vychází z TV seriálu, můžete narazit na stejné postavy.

The Walking Dead: Our World Google Play Store

The Walking Dead: Our World Google Play Store

Zjednodušeně řečeno v této hře vyrážíte na lov zombie, na výběr jsou různé zbraně, které postupně získáváte. Stavíte si však také úkryty na mapě, které můžou využívat i další hráči. K dispozici je také řada různých týmových cílů, které musíte společně s přáteli plnit.

Hru můžete zdarma stahovat z Google Play, existují v ní dodatečné nákupy za reálné peníze. Bohužel nyní ze startu provází hru problémy, jak hlásí lidé po celém světě. Jakmile ale počáteční nápor opadne, tak by se mělo vše zlepšit.

The Walking Dead: Our World
The Walking Dead: Our World

Vyzkoušeli jste již tuto AR hru, jak se vám líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)