TOPlist

Hra Final Fantasy 2 je zdarma až do 14. února

Final Fantasy 2 – náhleďák

K oslavě výročí aplikace Final Fantasy Portal se studio Square Enix rozhodlo uvolnit jeden ze svých titulů oblíbené série naprosto zdarma, a to pro kteréhokoli hráče. Ovšem nehledejte hru bez cenovky v Obchodě Play. Tak jednoduché to nebude.

Pokud byste si chtěli na svém Androidu hru Final Fantasy 2 zahrát, budete muset nejprve stáhnout zmíněnou aplikaci Final Fantasy Portal. Teprve v ní získáte svou kopii hry zdarma. A do aplikace budete muset vstoupit i v případě, že si budete hru chtít zahrát. Právě v ní totiž najdete spouštěcí ikonku. Hru můžete stahovat již od 5. února, přičemž poslední den akce je 14. února. Pár dní nám tedy ještě zbývá.

96cb050b52a32f7bf8c2699079b98a39?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Final Fantasy 2 hra

Hra Final Fantasy 2 byla poprvé vydána v roce 1987 a v průběhu let zažila ještě obrovské množství vydání svých různých portů na různá zařízení. Hru jste tedy mohli hrát v podstatě na jakékoli herní mašině. Právě druhý díl této věhlasné herní série byl pro vyvíjející studio Square Enix tak klíčový. Díky jeho úspěchu mohl vzniknout také velmi oblíbený třetí díl a po něm další a další. Až do roku 1997, kdy přišel sedmý díl. Díl, který pobláznil celý svět.

Zdroj: AA.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)