Hra Final Fantasy 2 je zdarma až do 14. února

Final Fantasy 2 – náhleďák

K oslavě výročí aplikace Final Fantasy Portal se studio Square Enix rozhodlo uvolnit jeden ze svých titulů oblíbené série naprosto zdarma, a to pro kteréhokoli hráče. Ovšem nehledejte hru bez cenovky v Obchodě Play. Tak jednoduché to nebude.

Pokud byste si chtěli na svém Androidu hru Final Fantasy 2 zahrát, budete muset nejprve stáhnout zmíněnou aplikaci Final Fantasy Portal. Teprve v ní získáte svou kopii hry zdarma. A do aplikace budete muset vstoupit i v případě, že si budete hru chtít zahrát. Právě v ní totiž najdete spouštěcí ikonku. Hru můžete stahovat již od 5. února, přičemž poslední den akce je 14. února. Pár dní nám tedy ještě zbývá.

The app was not found in the store. :-(

Final Fantasy 2 hra

Hra Final Fantasy 2 byla poprvé vydána v roce 1987 a v průběhu let zažila ještě obrovské množství vydání svých různých portů na různá zařízení. Hru jste tedy mohli hrát v podstatě na jakékoli herní mašině. Právě druhý díl této věhlasné herní série byl pro vyvíjející studio Square Enix tak klíčový. Díky jeho úspěchu mohl vzniknout také velmi oblíbený třetí díl a po něm další a další. Až do roku 1997, kdy přišel sedmý díl. Díl, který pobláznil celý svět.

Zdroj: AA.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (5)