Oceňovaná logická hra Donut County konečně vyšla na Android

android hra donut county

Logická hra Donut County vyšla v roce 2018 na PC, herní konzole a iOS. Stojí za ní vývojář Ben Espopsito a vydavatel Annapurna Interactive. Jedná se o hodně oceňovanou hru. Může se chlubit například cenou za nejlepší hru na iPhone z roku 2018, kterou uděluje přímo Apple. O rok později se pak stala mobilní hrou roku podle festivalu SXSW. Dva roky po vydání se konečně dostala i na systém Android. V obchodu Play si ji může kdokoliv koupit.

Donut County je zajímavá logická a fyzikální hra

Na úvod uvedeme, že se nejedná o hru zdarma. Nejprve se musí zaplatit 110 Kč, poté už však dostanete kompletní hru bez dodatečných nákupů nebo reklam. Ve hře ovládáte díru a cílem je doslova spolknout každou věc na herní obrazovce. Začínáte od malých předmětů a s každým úspěšným polknutím se díra zvětšuje.

DONUT COUNTY | Now Available on Google Play

DONUT COUNTY | Now Available on Google Play

Není to však ale tak jednoduché, úrovně jsou vytvořené tím způsobem, abyste museli přemýšlet nad tím, jaká věc se propadne do hlubin. Některé předměty můžou zároveň reagovat a například vystřelit jiné věci zpět na povrch. V akci můžete vidět hru Donut County na videu výše, které bylo připraveno speciálně pro vydání Android verze.

Jakou logickou hru v poslední době hrajete?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)