Hra Dead by Daylight nakonec na Android vyjde. Nově se můžete předregistrovat

dead by dalight android

Mobilní verze úspěšné PC a konzolové hry Dead by Daylight měla vyjít do konce roku 2019, což se nestalo, protože hra stále není dostupná. Vývojáři z Behaviour Interactive dnes oznámili, že by nakonec měla vyjít na jaře 2020. Hra se zároveň objevila v předregistraci na Google Play. Chystají se zároveň odměny, které se budou lišit v závislosti na počtu zaregistrovaných osob.

Dead by Daylight vychází na Android na jaře 2020

Jak už můžete vidět i na záznamu streamu, mobilní verze má poměrně značně osekanou grafiku. Ono se ale nejde moc divit, když i PC/konzolová verze měla problémy s optimalizací. V základu se ale bude jednat o stejnou hru, tedy asymetrický survival horor, kde budou hráči hrát stylem 4 vs 1. Pokud hrajete v týmu, je vaším úkolem přežít. Pokud hrajete jako příšera sám, je vaším úkolem naopak zabít čtyřčlenný tým. Již nyní víme, že hra vyžaduje minimálně Android 7.0 a hardware na úrovni telefonu Samsung Galaxy S7.

Dead by Daylight Mobile Devstream: Play with Devs

Dead by Daylight Mobile Devstream: Play with Devs

Na obrázku níže vidíte bonusy, které hráči obdrží za předregistraci. Výše odměn záleží na počtu registrovaných osob, minimum je 500 tisíc, největší odměny jsou za 1 milion předregistrací. Při vydání bude Dead by Daylight zdarma, nebudou ale chybět dodatečné nákupy za reálné peníze.

android dead by daylight odmeny predregistrace
Dead by Daylight Mobile - Multiplayer Horror Game
Dead by Daylight Mobile - Multiplayer Horror Game

Hráli jste tuto hru? Těšíte se na mobilní verzi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)