TOPlist

Další Chromebook tablet na světě: HP x2 podporuje klávesnici i stylus

hp chromebook x2

HP x2 je nový Chromebook tablet neboli spíše v tomhle případě 2v1 zařízení. Jde o tablet, ke kterému se připojuje dock s klávesnicí a také s podporou stylusu. I samotné specifikace nejsou vůbec k zahození.

HP x2 Chromebook nabízí prémiové specifikace

Displej má velikost 12,3″, rozlišení je pak 2400 x 1600 pixelů, panel je IPS. Podporuje se také stylus, rovnou v balení je HP Active Pen. V balení se také nachází oddělitelná klávesnice s trackpadem a také reproduktory B&O.

hp tablet chrome os hp x2 chromebook

O výkon tohoto chromebook tabletu se stará Intel Core m3 procesor, který doplňuje 4 nebo 8 GB paměti RAM. Vnitřní paměť je 32 GB, rozšířit jde pomocí microSD karet. Pokud jde o konektory, tak tablet má 2x USB-C a 3,5mm konektor na sluchátka. Na jedno nabití by měl vydržet až 10 hodin. Do prodeje jde až 10. června, a to za cenu 599 dolarů. To je v přepočtu cca 14 800 Kč s DPH. Dostupnost v České Republice prozatím nebyla potvrzena.

Jak se vám líbí tento chromebook HP X2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)