TOPlist

HOTWAV W10: 15 000mAh baterie, Android 12 a extrémní odolnost pod 4000 Kč

hotwav w10

Chytré telefony se zlepšují každý rok, ať už jde o výkon, fotoaparáty nebo systémové funkce. Existuje ale jedna věc, ve které už roky stagnují a to je výdrž baterie. Zvykli jsme si na to, že telefon nabíjíme jednou za den a výrobci se nám tento proces alespoň snaží urychlit mnohdy pekelně rychlým nabíjením. Pokud ale potřebujete být několik dní na příjmu a budete někde, kde není zásuvka, máte problém.

HOTWAV W10 se pyšní obří baterií i Androidem 12

Ten se dá za pár stovek či nižších tisícovek vyřešit kvalitní powerbankou. Nebo si prostě koupíte HOTWAV W10, což je pořádný macek, který však za svou cenu nabízí přímo obří baterii. Jeho každodenní používání si nedovedeme příliš představit, ale pokud nechcete řešit powerbanku a zároveň zůstat několik dní online, může jít o zajímavou volbu.

HOTWAV W10 Review: A Rugged Power bank Which Can Make Phone Call

HOTWAV W10 Review: A Rugged Power bank Which Can Make Phone Call

Nabízí 6,53palcový LCD displej s rozlišením 1200 x 760 pixelů, pod kapotou mu tiká čip MediaTek Helio A22 v kombinaci se 4 GB RAM a na zadní straně nalezneme 13Mpx hlavní foťák. Výdrž zde dostala na starost hned 15 000mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Kvůli této masivní baterii váží 435 gramů a vydrží vám třeba až 28 hodin při přehrávání videa. Počítat můžeme také s Androidem 12 nebo odolností IP69K a MIL-STD-810H. Na e-shopu Aliexpress je k dostání za cenu 3 900 Kč.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Cena: 3 900 Kč

Jak jste spokojení s výdrží vašeho mobilu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)