Honor X40 GT přinese hodně výkonu do střední třídy, dorazí již brzy

https://www.gsmarena.com/honor_x40_gt_to_arrive_on_october_13_with_a_snapdragon_888-news-56098.php

Také společnost Honor chce mít ve svém portfoliu dostupný ale přitom velmi výkonný smartphone, kterým by se zavděčila především hráčům. A tak se na trhu dočkáme dalšího „GéTéčka“ v podobě smartphonu Honor X40 GT. Výrobce již přitom odhalil nejen vzhled a datum oficiálního představení, ale také jaký čipset novinka využije.

Honor X40 GT a Snapdragon 888

Novince, spadající do řady smartphonů střední třídy, bude dodávat výkon čipset Qualcomm Snapdragon 888, tedy pořád velmi výkonné řešení, které jsme před necelými 2 roky mohli vídat pouze v TOP modelech jednotlivých značek. Oproti základnímu Honoru X40 tak novinka nabídne vskutku masivní výkonnostní skok. Dalším rozdílem je pak použitý displej. Výrobce se sice s jeho parametry nepochlubil, ale z dostupných snímků je jasně patrné, že Honor X40 GT již nebude mít panel se zahnutými boky. Doufejme, že AMOLED a 120Hz obnovovací frekvence však zůstanou zachovány.

Další drobný rozdíl v hardwaru oproti základní X40 je pak jeden objektiv na zádech novinky navíc. Vzhledem k tomu, jak jsou ale dva ze tří objektivů titěrné bychom si troufli tipnout, že půjde o makro kamerku a snímač hloubky ostrosti. Zda bude zachován 50MPx primární fotoaparát je pak v tuto chvíli nejasné. Chybět pak pochopitelně nemůže, pro herní smartphony typický, výrazný design. Ten kombinuje karbonové textury s výraznými žlutými pruhy a neméně výrazným nápisem „GT“ umístněným mezi fotoaparáty. Kompletní specifikace herního smartphonu Honor X40 GT se pak dozvíme již velmi brzy. K jeho oficiálnímu představení totiž dojde již 13. října. Zda se model dostane i na globální trhy je v tuto chvíli nejisté.

Honor X40 GT

Jak se vám líbí výrazný design novinky?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)