Honor Tab 5 je nový tablet se skvělým poměrem ceny a výkonu

honor tab 5 predstaveni tabletu

Honor Tab 5 je úplná novinka, kterou společnost představila dnes v Číně. Po designové stránce sice moc nezaujme, je to zkrátka další z řady tabletů Huawei/Honor. Co je ale zajímavější, už samotné parametry ve spojení s nízkou cenou. Potěší i to, že existuje LTE verze. Pojďme se na novinku podívat blíže.

Honor Tab 5 má 8 palců velký displej, Kirin 710 i 5 100 mAh baterii

Na přední straně si můžete všimnout poměrně velkých rámečků. Na druhou stranu u tabletu to může být i výhoda kvůli pohodlnějšímu držení. Samotný displej má 8 palců a rozlišení 1920 x 1200 pixelů. O výkon se stará Kirin 710, který doplňuje 3/4 GB RAM a 32/64 GB vnitřní paměť. Výkonově je tak zhruba jako zařízení se Snapdragonem 660. Nechybí ani funkce GPU Turbo 2.0.

Potěší stereo reproduktory, 3,5mm audio konektor. Baterie má kapacitu 5 100 mAH. Na zadní straně nalezneme 8 MPx fotoaparát, přední selfie kamera má rovněž 8 MPx. Existuje i verze s LTE. Jak už jsme ale psali výše, nejzajímavější je na tomto tabletu cena.

Základní verze s Wi-Fi a 3GB RAM a 32 GB vnitřní pamětí stojí 1099 CNY, v přepočtu s DPH cca 4 500 Kč. Nejdražší verze s LTE a 4GB RAM a 64 GB vnitřní pamětí stojí 1499 CNY, v přepočtu s DPH cca 6 tisíc Kč. Tablet se začíná prodávat příští týden v Číně.

Jak se vám líbí Honor Tab 5?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)