TOPlist

Nový fenomén prý fotí lépe než iPhone, Pixel i Huawei! Kdo je novým králem DxOMark?

dxomark honor magic6 pro
  • Honor Magic6 Pro je novým králem fotomobilů, překonal veškerou konkurenci
  • DxOMark čínskou vlajku chválí za skvělý zoom, pochvaluje i portréty a přirozené barvy
  • Kromě zadních fotoaparátů udělil francouzský web telefonu prvenství i za displej, baterii a selfie kameru

Francouzský web DxOMark zveřejnil poměrně očekávané výsledky hodnocení fotoaparátu telefonu Honor Magic6 Pro. Ten se stal s průměrným skóre 158 bodů nejlépe hodnoceným telefonem a vládne žebříčku smartphonů. Nechal za sebou TOP konkurenci od Huawei, Oppo i Applu.

Honor Magic6 Pro porazil silnou konkurenci v podobě modelů Huawei Mate 60 Pro+, Oppo Find X7 Ultra, Apple iPhone 15 Pro Max i Google Pixel 8 Pro. Zařízení dle testerů exceluje v oblasti fotografií, videa, zoomu, bokeh i nočních snímků.

honor magic6 pro dxomark

Chválí se především barvy, detaily při zoomování, rychlé a přesné automatické ostření a pěkné portréty, mezi drobné nedostatky patří občasné artefakty v kontrastních scénách, nepřirozené vykreslení detailů ve specifických případech, či přeostřování u videa za chůze.

Zadní fotoaparáty Honor Magic6 Pro:

  • 50MP širokoúhlý snímač OVH9000 s clonou f/1,4-f/2,0
  • 50MP ultraširokoúhlý snímač s clonou f/2,0 a 122stupňovým záběrem
  • 180MP teleobjektiv s clonou f/2,6, 2,5x optickým zoomem a 100x digitálním zoomem

Dle DxOMark je tedy Honor Magic6 Pro nejen nejlépe fotícím mobilem, odnesl si také prvenství u testování displeje, baterie a selfie kamery. V případě testování reproduktorů mu patří solidní druhé místo. Zda-li je čínská vlajka opravdu tak komplexní a takřka ve všem nejlepší, se dozvíte už brzy v naší recenzi.

Honor Magic6 Pro

Kde koupit:

Cena od: 28 990 Kč
Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nejlevněji vás nový Honor Magic6 Pro vyjde u Mobil Pohotovosti, kde po zadání kódu „HONORMAGIC6“ v košíku získáte slevu 5 000 Kč a další 2 000 Kč ušetříte ve formě bonusu. Jedině na mp.cz navíc získáte na nový HONOR záruku prodlouženou na 3 roky zcela zdarma! Více zjistíte na mp.cz/honormagic6pro.

Jaký je váš názor na vlajkové telefony Honor?

Zdroj: DxOMark

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)