Honor Magic5 Lite má dle DxOMark nejlepší výdrž ze všech. Vydrží klidně tři dny

dxomark honor magic5 lite

Tento týden se nám oficiálně odhalil první telefon z řady Magic5 od Honoru a to sice Magic5 Lite, který se může pochlubit parádním displejem, dostatečným výkonem a v neposlední řadě také skvělou výdrží. To nyní potvrdil test v DxOMark, který telefon vyšvihl rovnou na první místo.

Web DxOMark otestoval výdrž baterie u modelu Honor Magic5 Lite a udělil mu 152 bodů, což je vůbec nejlepší výsledek ze všech telefonů. Samozřejmě je potřeba počkat na uživatelské a ostatní odborné recenze. Každopádně jde o minimálně dobré znamení toho, že můžeme počítat s nadprůměrem. Test hovoří o více než třech dnech středně náročného používání, pochválil pak také rychlost dobíjení. Z 0 na 80 % se dostanete za 46 minut, což je ale při srovnání s čínskou konkurencí spíše průměrný výsledek.

Vypadá to, že se Honoru podařilo v kombinaci se Snapdragonem 695, 5100mAh baterií a nadstavbou Magic UI 6.1 (která je mimochodem postavena na starším Androidu 12) vytvořit telefon, který sice nenabízí nejlepší poměr mezi cenou a výkonem, za to možná potenciální zákazníky osloví designem a skvělou výdrží.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí telefony Honor?

Zdroj: DxO

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)