Honor 9X Pro přijde se čtveřicí fotoaparátů. Co dalšího nabídne?

honor 9x pro spekulace procesor fotoaparat

Na internetu se objevily první spekulace ohledně chystaného telefonu střední třídy, jímž je Honor 9X Pro, což by měla být vylepšená verze Honoru 9X. Oba dva telefony mají být nástupci loňského modelu Honor 8X. Honor 8X je dodnes velmi dobře prodávaným telefonem díky své příznivé ceně, tenkým rámečkům okolo displeje a dostačujícím výkonem. Nový model by měl přijít hned se čtyřmi fotoaparáty, přičemž primární senzor má být Sony IMX582 s rozlišením 48 megapixelů. Sekundovat mu bude 8 megapixelový snímač, který bude sloužit pro širokoúhlý záběr a doplňovat je budou dva 2 megapixelové snímače. Jeden bude sloužit pro makro snímky a druhý pak pro hloubku ostrosti.

Jeden z leakerů na svém Twitteru publikoval údajně přesné specifikace, kterými má Honor 9X Pro disponovat. Má mít displej s úhlopříčkou 6,5 až 6,7 palce, v němž bude výřez pro selfie kamerku, která bude mít rozlišení 25 megapixelů. Co se týče baterie, ta má mít kapacitu až 4000 mAh a dočkat bychom se měli také podpory rychlého 20 W nabíjení. Pod kapotou telefonu nalezneme nejspíše procesor Kirin 810. Právě Honor 9X Pro má být jedním z prvních telefonů, který bude tímto 7nm čipem obsazen. Vůbec prvním telefonem, který bude čipem obsazen bude Huawei Nova 5.

honor 8x predni strana

Následující informace nejsou oficiálně potvrzeny a jedná se pouze o spekulace, takže na ně nelze stoprocentně spoléhat. Oficiálního představení by se měl Honor 9X a Honor 9X Pro dočkat během letošního září.

Překvapil vás něčím Honor 9X Pro?

Zdroj: ndtv.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)