TOPlist

Honor 8 obdrží novou nadstavbu EMUI 8.0. Android Oreo pravděpodobně ne

honor 8 emui 8.0

Uběhl opět nějaký čas a jsou tady nové informace o tom, jak to bude s aktualizací na oblíbený Honor 8. Vypadá to na to, že samotná společnost přesně ještě neví, jak to ve finále bude. Na čínské oficiální stránce se totiž objevil Honor 8 mezi telefony, které obdrží novou aktualizaci. Server Android Police se poté spojil se zástupci společnosti, kteří potvrdili minimálně nadstavbu EMUI 8.1.

Honor 8 by měl obdržet novinky z EMUI 8.0, o Android Oreo se ale mlčí

Situace kolem Honoru 8 je hodně zamotaná, nejprve šéf společnosti potvrdil aktualizaci, následně byla tato informace dementována. O dva měsíce později přišlo indické zastoupení Honoru s informací, že Android Oreo nepřijde na Honor 8. V domovské Číně se ale opět před několika dny objevil na seznamu telefonů s Android 8 Oreo.

Telefon Honor 8 Pro

Z toho jde vidět, že Honor v tom má pěkný bordel, definitivní odpověď bychom se ale měli dozvědět během jednoho týdne, jak potvrdil PR zástupce Honoru pro server Android Police. Prozradil také to, že na Honor 8 bude k dispozici EMUI 8.0, což je nova verze nadstavby, která přišla s aktualizací na Oreo. Jenže ohledně nové verze systému nepadlo v prohlášení ani slovo.

Pravděpodobně tak Honor 8 poběží stále na Nougatu, ale s novou verzí nadstavby. Podobně to má například i Xiaomi, kdy stále vydává aktualizaci své nadstavby i na telefony se starší verzí systému. Prozatím jde ale o spekulace, jak už jsme psali výše. Během jednoho týdne by mělo být konečně definitivně rozhodnuto.

[aps_product_sz id=“400242″]

Myslíte si, že se nakonec Android Oreo objeví i na Honor 8?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)