TOPlist

Šéf Honoru potvrdil, které telefony obdrží Android 8 Oreo

šéf honoru android oreo honor telefony

Huawei potažmo Honor na tom s aktualizací svých zařízení na Android 8 Oreo nejsou tak špatně, když je srovnáme s konkurencí. Aktualizace přišla na Mate 9 a Mate 9 Pro, v Číně vyšla pro modely Honor 9 a Honor V9, zanedlouho přijde i do zbytku světa. Nyní prozradil šéf Honoru, které telefony budou další.

Šéf Honoru: Android 8 Oreo brzy obdrží Honor 8 a 8 Pro

Generální ředitel v rozhovoru prozradil, že společnost v současné době testuje Android 8 Oreo na dva smartphony. Tím prvním jen Honor 8, druhý pak Honor 8 Pro. U druhého telefonu se to dalo čekat, jelikož se jedná v podstatě o evropskou verzi Honoru V9, kde již aktualizace na Oreo vyšla. Podle CEO Honoru vyjde aktualizace na tyto dva telefony již brzy. To by mohlo znamenat, že se to stihne ještě před koncem roku.

Nejde ale o jediné telefony, které obdrží Oreo. Honor 7X, který byl nedávno představen v Číně a zanedlouho se začne prodávat po celém světě, bude také aktualizován. Stejně jako jeho předchůdce Honor 6X. Informace o aktualizacích zatím chybí pro Lite modely Honoru. Na ty by se mohlo dostat později v roce 2018.

[aps_product_sz id=“400242″]

[aps_product_sz id=“431673″]

Vlastníte Honor telefon? Těšíte se na Android 8 Oreo?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)