Nadcházející hodinky TicWatch zřejmě bez Wear OS 3. Aktualizace přijde později

ticwatch hodinky wear os 3

S novou aktualizací na Wear OS 3 se musí bohužel rozloučit většina chytrých hodinek, které na tomto systému doposud běží. Společnost Mobvoi se nedávno však vyjádřila, že hodinky TicWatch E3 a TicWatch Pro 3 aktualizaci na tento systém dostanou. Jenže ve svém prohlášení záhy potvrdila, že do té doby představí ještě minimálně jedny hodinky.

Nové hodinky TicWatch bez Wear OS 3

V prohlášení se objevila věta, která říká že Mobvoi představí hodinky TicWatch, které budou způsobilé pro aktualizaci na Wear OS 3. Pokud tedy k představení skutečně dojde, budou se hodinky dodávat ještě se starým (lépe řečeno aktuálním) Wear OS.

Wear OS by Google
Wear OS by Google

Na aktualizaci si pak počkáme až do první poloviny roku 2022 a pokud tedy budeme chtít nový systém s předstihem, nezbyde nám nic jiného než koupit si nadcházející Galaxy Watch4, které budou mít systém One UI for Watch. Ten je založen právě na Wear OS 3.

Jak se na Wear OS 3 těšíte?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)