TOPlist

Hodinky Moto 360 poodhalují doposud utajené parametry

motorola-moto-360-smartwatch-13-600×337

Chytré hodiny jsou v posledních měsících opravdu žhavým tématem. Po uvedení operačního systému Android Wear se mezi námi nacházejí již dvoje hodinky – Samsung Gear Live a LG G Watch. Mnoho uživatelů však stále čeká na řešení od společnosti Motorola, která snad již velmi brzy přijde s hodinkami Moto 360. Nyní do světa uniklo několik dalších informací, které upřesňují některé parametry. Pojďme se na ně krátce podívat.

motorola-moto-360-smartwatch-8

Na internet dnes uniklo několik fotografií, které poodhalují některé doposud utajené parametry chytrých hodinek Moto 360. Tyto parametry se nacházely ukryté na spodní straně hodinek, která byla doposud vždy oblepena ochranou vrstvou.

Moto 360 3

Podle fotografií by hodinky měly být kompletně z nerezové oceli, nemusíte se tak obávat, že se bude jednat o levný plast. Dále jsou na spodní straně ukryté nápisy „pedometr“, „water resistant IP67“, „wireless charging“ a „heart rate sensor“. Předchozí spekulace hovořily o tom, že hodinky nebudou kompletně vodotěsné. Pokud jste se toho obávali, tak nemějte strach. Tyto fotografie totiž kompletní vodotěsnost potvrzují. Kromě toho budou Moto 360 disponovat pedometrem, senzorem pro měření srdečního tepu a bezdrátovým nabíjením.

Moto 360 3

Nezbývá nic jiného než doufat, že budou hodinky představeny již velmi brzy a budou opravdu tak dobré, jak společnost Motorola říká. Velikou neznámou je doposud samotná cena. Podle některých spekulací bude přibližně dvojnásobná oproti řešení od Samsungu či LG. Pro více informací si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Co říkáte na nově poodhalené parametry hodinek Moto 360?

Zdroj: Android Police.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)