TOPlist

Chytré hodinky Huawei Watch 2 přijdou ve dvou verzích

hodinky Huawei Watch 2

Huawei Watch patří k těm nejlepším hodinkám s Android Wear, proto není divu, že na pokračování lidé netrpělivě čekali. Chytré hodinky Huawei Watch 2 přináší několik vylepšení, pojďme se na ně podívat blíže.

Hodinky Huawei Watch 2 vychází ve sportovní a klasické verzi

Podobně jako to Samsung udělal u Gear S3, i Huawei oznámil rovnou dvě verze svých hodinek. Jedna je určena více pro sportovní nadšence, druhá pak vypadá mnohem více jako klasické hodinky. Obě verze hodinek běží na nedávno oznámeném Android Wear 2.0, což není žádné velké překvapení. Jeden z největších plusů je to, že se můžou instalovat samostatné aplikace, dá se více upravovat vzhled UI a celkově můžou hodinky fungovat bez telefonu. Zároveň přichází také podpora Google Assistant.

Huawei Watch 2 FAMILY

Obě verze hodinek mají také GPS, senzor pro měření srdečního tepu a splňují normu IP68. Největší změna kromě vzhledu je v tom, že sportovnější hodinky Huawei Watch 2 podporují LTE, zatímco klasická verze jej nemá. Díky podpoře LTE můžou hodinky fungovat zcela bez telefonu, budete moci telefonovat, posílat SMSky apod. rovnou ze zápěstí.

Co se týče specifikací, tak jsou kromě výše zmíněného LTE totožné. AMOLED displej má velikost 1,2“ a rozlišení 390 x 390 px. Použitý chipset je Snapdragon Wear 2100, paměť RAM se zastavila na hodnotě 768 MB, vnitřní paměť je klasicky 4GB, k dispozici pro hudbu a aplikace pak bude 2,3 GB. Baterie má kapacitu 420 mAh, ale díky LTE modulu se liší doba použití na jedno nabití. Verze s LTE vydrží dva dny, bez LTE pak až 3 dny na jedno nabití.

https://www.youtube.com/watch?v=a3XKs1PKS3U

V některých zemích se dostane do prodeje již v březnu, u nás pravděpodobně až během května. Oficiální cena zatím nebyla oznámena, ale Huawei řekl, že hodinky se budou dát koupit od 329 eur, což je v přepočtu zhruba 9 tisíc korun. To rozhodně není málo.

Jak se vám nové hodinky Huawei Watch 2 líbí?

Zdroj: androidauthority.com, TZ.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)