HiSense U30: Nový nenápadný telefon s 48 MPx fotoaparátem i dírou v displeji

hisense u30

Zatímco většina výrobců Android telefonů se rozhodla veletrh CES 2019 přeskočit, tak menší výrobce HiSense toho perfektně využil. Společnost představila nový telefon HiSense U30, který se může chlubit rovnou dvěma prvenstvími. Jde o první telefon, který používá zbrusu nový čipset Snapdragon 675 a zároveň i první telefon se 48 MPx fotosnímačem Samsung ISOCELL. Pojďme si novinku představit podrobněji.

HiSense U30 je nenápadný telefon, který má hodně zajímavé parametry

Na první pohled už si můžete všimnout toho, že HiSense U30 je jeden z telefonů, který má díru v displeji. A to pro selfie kameru.Ta má mimochodem 20 MPx. Samotný displej má velikost 6,3 palců a FullHD+ rozlišení. Na zadní straně je čtečka otisků prstů a duální fotoaparát s 48 a 5 MPx.

Jak už jsme psali výše, o výkon se stará nový Snapdragon 675, který doplní 6 nebo 8 GB paměti RAM a 128GB vnitřní paměť. Potěší i kapacita baterie, která se zastavila na hodnotě 4 500 mAh. Rovnou z krabice běží na Androidu 9 Pie a nadstavbě Vision UI 6. Cena telefonu ještě nebyla v tuto chvíli oznámena, na trh se dostane v březnu. A to i do některých evropských států. Jestli mezi nimi je Česko, není v tuto chvíli známé.

Jak se vám líbí HiSense U30?

Zdroje: gsmarena.com, @rquandt

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)