Hisense PX1-Pro je laserový projektor s Android TV a 4K rozlišením

android tv projektor hisense

Společnost Hisense představila prémiový laserový projektor Hisense PX1-Pro, který dokáže vytvořit úhlopříčku až 130 palců ve 4K rozlišení a systémem je Android TV 10.

Projektor Hisense PX1-Pro vytváří obraz pomocí technologie DLP a dokáže vám zajistit 90 až 130palcový obraz v případě, že je umístěn 27-49 cm od plátna. Chlubí se výkonem 2200 lumenů a kontrastní poměr činí 1 000 000:1. Nechybí rovněž technologie jako MEMC, která zredukuje rozmazávání rychle se pohybujících objektů. O zvukovou stránku se starají dva reproduktory o celkovém výkonu 30W. Portová výbava zahrnuje 2x HDMI 2.1, 2x USB-A (jeden USB 3.0, druhý bohužel 2.0), optický audio kabel a RF anténa.

Hisense PX1-Pro Review – My New Favorite Laser TV?

Hisense PX1-Pro Review - My New Favorite Laser TV?

Již zmíněný systém Android TV 10 by měl dostat ještě v létě aktualizaci, která přinese podporu pro Dolby Vision. Už nyní se ale může pochlubit podporou standardů jako je HLG HDR, PX1-Pro HDR10, Dolby Atmos a Dolby Digital. Evropská cena činí 2999 EUR, což je asi 73 500 Kč. Nejde tedy v žádném případě o levnou záležitost.

Máte zkušenost s projektory?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)