TOPlist

Super sleva: Skvělý 65″ Mini LED televizor se 120 Hz a slušnými reproduktory zlevnil na minimum

hisense tv sleva
  • Datart příjemně zlevnil prémiovou Mini LED televizi, která v ČR začínala na 40 tisících
  • Nyní ji můžete po zadání slevového kódu pořídit za necelých 23 tisíc
  • Má skvělé parametry, solidní zvuk, ale i specifický systém VIDAA

Hledáte velkou televizi s moderními technologiemi za rozumnou cenu? Pak by vás mohl zaujmout model Hisense 65U8KQ, který je právě teď v Datartu k dispozici se zajímavou slevou. Pojďme se na něj podívat detailněji.

Původně se Hisense 65U8KQ v Česku prodával za 39 990 Kč a byl představený loni. Nyní ho v Datartu můžete po zadání kódu „324HS15“ sehnat za výrazně nižší cenu, konkrétně za 22 941 Kč. To znamená úsporu 4 049 Kč oproti současné ceně 26 990 Kč, což z něj dělá velmi zajímavou nabídku.

hisense televize sleva

Televizor disponuje úhlopříčkou 65 palců a nabízí Mini LED podsvícení, které není v dané cenové kategorii standardem, minimálně ne u 65palcových televizí. Samozřejmostí je podpora HDR standardů jako Dolby Vision IQ či HDR10+, nechybí certifikace IMAX Enhanced, televize tedy splňuje standardy stanovené společnostmi IMAX a DTS, aby se co nejvíce přiblížila zážitku z kina. Ve špičce se v některých zónách dokáže televizor rozjasnit na nadprůměrných 1 500 nitů, hráči ocení 120Hz obnovovací frekvenci.

Hisense U8KQ

Hisense U8KQ

Zvuk obstarává pětice reproduktorů s celkovým výkonem 50 W a podporou Dolby Atmos, operačním systémem je proprietální VIDAA, avšak ten v dnešní době nabízí většinu populárních aplikací, ať už je řeč o Netflixu, HBO Max (nově jen Max), Disney+ či Apple TV.

Cena: 22 941 Kč

Nynější nabídka vypadá zajímavě, patrně největším konkurentem Hisense 65U8KQ je po stránce parametrů televize TCL 65C845, která je ale o několik tisíc dražší.

Jaký televizor máte doma vy? A jakou značku preferujete?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)