Hill Climb Racing 2 vychází již na konci měsíce

Hill Climb Racing 2

Představovat Hill Climb Racing je asi zbytečné. Tuto hru si stáhlo již více než půl miliardy lidí. A po čtyřech letech se dočkáme pokračování, Bill se vrací v Hill Climb Racing 2 již na konci měsíce.

Hill Climb Racing 2: Lepší, hezčí, větší

Pokračování přináší lepší grafiku, více možností přizpůsobení řidiče a vozidel a také asynchronní multiplayer. Což znamená, že se výsledek i s jízdou pošle na servery hry a hráč bude tak soupeřit s reálnými hráči, i když nebudou zrovna hrát.

Druhý díl je opět zdarma a bude obsahovat nákup věcí za reálné peníze. A to podle všeho jen drahokamy, nic dalšího se v námi testované verzi koupit za peníze nedá. Cena se pohybuje od 32 Kč až po 1 500 Kč.

Hill Climb Racing 2 Trailer

Hill Climb Racing 2 Trailer

Multiplayerová část bude mít při spuštění celkem 30 tratí. Kromě toho bude také opět dostupný singleplayer mód, ve kterém se pojede na “nekonečné” trati. Pokud si chcete hru zkusit už nyní, tak můžete stahovat APK, nicméně prozatím bude fungovat pouze singleplayer.

Hill Climb Racing 2
Hill Climb Racing 2

Hráli jste první díl Hill Climb Racing? Těšíte se na pokračování?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)