Heroes of Flatlandia je nová česká hra pro telefony. Vyzkoušejte demo zdarma

heroes of flatlandia strategie android hra

Před několika dny se na Google Play objevila nová česká hra s názvem Heroes of Flatlandia. Hru vytvořil Vladimír Klement se svým bratrem Martinem ve volném čase. Za hrou tedy stojí pouze dva lidé, i když po zhlédnutí traileru a obrázků ze hry to vůbec nejde poznat. Jde o tahovou fantasy strategii inspirovanou PC klasikami jako je Heroes of Might and Magic nebo Age of Wonders. Pojďme si hru více představit.

Heroes of Flatlandia je česká tahová strategie pro mobilní zařízení

Pokud jste vyrůstali na fantasy strategiích, tak novinka Heroes of Flatlandia je přímo pro vás. Oproti klasickým “tahovkám” se snaží být přístupnější a rychlejší. Důvodem je samozřejmě to, že je od základu stavěna na dotykové displeje mobilních telefonů, kde zkrátka nechcete a nebudete trávit dlouhé hodiny u jedné mapy jako tomu bylo na PC.

Heroes of Flatlandia trailer

Heroes of Flatlandia trailer

Můžete si vybrat jednoho ze čtyř hrdinů, kteří se dělí do dvou frakcí. S ním se následně vydáváte podrobit si jednu z devíti map. Hra je rozdělena na dvě části, v té první se věnujete rozvoji jednotlivých měst, najímání armád a průzkumu mapy. V druhé části probíhají taktické souboje mezi armádami. Jde o prémiovou hru, za kterou zaplatíte 49 Kč. Ve hře nejsou žádné reklamy a mikrotransakce za reálné peníze. Potěší i to, že na Android je k dispozici demo zdarma, ve kterém si můžete část hry vyzkoušet a případně se rozhodnout, jestli ji koupíte v plné verzi.

Heroes of Flatlandia - Demo
Heroes of Flatlandia - Demo
Heroes of Flatlandia
Heroes of Flatlandia

Jaká tahová strategie je podle vás nejlepší? Vyzkoušíte Heroes of Flatlandia?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)