Hero Unit je neobvyklá hra: Simuluje práci operátora tísňové linky

Hero Unit

Nezávislá herní scéna je velmi různorodá, dokazuje to například i nová hra Hero Unit. V ní se hráč ocitne v roli operátora tísňové linky 911. Hra se snaží přiblížit práci operátorů, a to i s obtížnými tématy, jako například hovor dítěte ohledně domácího násilí.

Tísňový hovor v Hero Unit může skončit i velmi špatně

Hráč musí každou situaci vyřešit pomocí výběru jedné z několika odpovědí. Cílem hry je pokusit se dosáhnout co nejlepšího konce. Ihned po ukončení imaginárního tísňového hovoru, se zobrazí ústřižky z novin, podle kterých zjistíte, jak moc dobře nebo špatně jste si vedli. Každý volající a scénář ve hře probíhá úplně jinak, některé mise mají až 15 různých konců. Hráč může na konci otevřít až pět novinových článků. Každý konec a článek jde eventuálně otevřít v archivu.

HERO Unit Trailer (iOS & Android)

HERO Unit Trailer (iOS & Android)

Všechny mise jsou dostupné již od začátku, takže si je hráč může vybrat podle toho, co zrovna chce. Jeden z největších mínusů hry je v tom, že hra postrádá zvuk. Jedná se sice o textovou hru, ale minimálně zvukové efekty by Hero Unit určitě přidaly na reálnosti. Na přelomu března a dubna vývojáři plánují přidat nové scénáře.

Hero Unit se dá v současné době koupit na Google Play za částku 29,99 Kč. Ve hře pak nejsou žádné reklamy nebo ingame nákupy. Za budoucí nové scénáře se nebude připlácet.

Jakou netradiční nezávislou hru jste v poslední době hráli? Zkusíte Hero Unit?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)